Miedziana Bransoletka Magnetyczna Lunavit Germany silver matt

Nowy

Bransoletka Magnetyczna Miedziana HARMONIA SLIM SILVER

Dwa silne magnesy, dwa kamienie Germanu i dwa kamienie Turmalinu

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 25 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 25 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 5,00 zł.


257,80 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Nowoczesna bransoleta z miedzi magnetyczna Lunavit wykonana z bardzo czystej miedzi platerowanej srebrem - drobno szczotkowana - wyróżnia się atrakcyjnym minimalistycznym wzornictwem z odrobiną elegancji - prosta, ale szlachetna.

Połącz ją z innymi wysokiej jakości biżuterią, aby dopełnić idealny strój.

Każda innowacyjna miedziana bransoletka wykonana jest z różnych materiałów o najwyższej jakości.

Głównym składnikiem jest oczywiście czysta miedź walcowana na zimno, dwa silne magnesy, dwa czyste kamienie Germanu i dwa kamienie Turmalinu, wszystko wbudowane w wewnętrzną stronę bransoletki.

Miliony klientów na całym świecie noszą nasze bransoletki miedziane i  żałują, że nie stosowali ich wcześniej.

Nie wymyśliliśmy bransoletek z miedzi, ale zoptymalizowaliśmy je z całą naszą wiedzą. To sprawiło, że jesteśmy rozpoznawani na zawodowej i amatorskiej scenie sportowej w ostatnich latach.

Symbol: 17153

Rozmiary (obwód nadgarstka):                                                      

  • S - 13,5 cm - 15,5 cm
  • M / L - 15,5 cm - 19,0 cm
  • XL - 19,0 cm - 22,0 cm

Szerokość bransoletek Harmonia slim silver - 9mm

  • Dwa magnesy SmCo każdy 2000 Gauß 
  • Dwa kamienie Germanu Ge32 
  • Dwa kamienie Turmalinu

Do czego służy?

Miliony osób noszących bransolety miedziane potwierdzają, że przynoszą one ulgę. Obok żelaza i cynku miedź jest trzecim najważniejszym pierwiastkiem śladowym dla organizmu. Bierze udział w tworzeniu czerwonych krwinek, ma działanie antybakteryjne, stymuluje układ odpornościowy i zapobiega stanom zapalnym

Krótka historia Lunavit.

Od 1994 roku niemiecka firma zachwyca swoich klientów ekskluzywną biżuterią magnetyczną marki Lunavit® w klasycznych i stylowych wzorach, zawsze doskonale połączoną z funkcjonalnością i wysokim komfortem noszenia. Lunavit® - to szlachetny projekt od klasycznego eleganckiego do sportowego lub modnego, zawsze o tej samej wysokiej jakości i doskonałości. Wiele linii premium, takich jak Lufthansa, Swiss Air, Singapore Airlines, British Airways i wiele innych, oferuje bransoletki magnetyczne Lunavit i akcesoria wellness w swoich sklepach internetowych i sklepach stacjonarnych.

Jak działa?

Dwa magnesy SmCo (samarowo-kobaltowe) każdy 2000 Gauß - Magnes wpływa na cząsteczki żelaza we krwi, przyśpiesza transport tlenu i oczyszcza komórki. Pobudza samoregulację komórek oraz pozytywnie wpływa na stan zdrowia i samopoczucia.

Dwa kamienie germanu Ge32 - German (pierwiastek) można znaleźć w żeń-szeniu, czosnku i wielu roślinach leczniczych. Umożliwia przyswojenie większej ilości tlenu przez organy co poprawia ich krążenie i funkcjonowanie. Sprawia że organizm rozpoznaje i pozbywa się szkodliwych substancji.

Dwa kamienie Turmalinu - Turmalin (minerał) - wzmacnia, uzdrawia i oczyszcza zarówno ciało jak i umysł, przynosząc jasność i uspokojenie. Rozgrzany, kryształ turmalinu wytwarza przeciwne ładunki elektryczne na przeciwnych końcach kryształu.

Miedź jest zasadniczym metalem (pierwiastkiem, który w organizmie występuje tak samo jak żelazo, czy magnez), którego organizmy potrzebują do funkcjonowania. Jak wszystkie inne pierwiastki metaliczne, nie jest ona produkowana przez organizm. Wielu użytkowników wyrobów wierzy, że noszenie bransolety rozwiązuje ten problem. Kiedyś miedź była wchłaniana do organizmu z pokarmami. Aczkolwiek z powodu stosowanych obecnie praktyk producenckich i sposobów upraw nie koniecznie tak jest. Miedź jest używana przez właściwie każdą cywilizację licząc od starożytnego Egiptu 4000 lat temu. Wciąż pojawiają się nowe dowody, że wyroby miedziane posiadają własności przeciwzapalne, co stanowi przedmiot zainteresowania oraz przynosi korzyści tym, którzy cierpią na z powodu różnorakich bólów. Zwracamy także uwagę, że bransolety Lunavit nie stanowią substytutu jakiejkolwiek terapii zalecanej przez lekarza, ale mogą stanowić uzupełnienie takowej.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Miedziana Bransoletka Magnetyczna Lunavit Germany silver matt

Miedziana Bransoletka Magnetyczna Lunavit Germany silver matt

Bransoletka Magnetyczna Miedziana HARMONIA SLIM SILVER

Dwa silne magnesy, dwa kamienie Germanu i dwa kamienie Turmalinu

Napisz opinię