Bransoletka Miedziana CLASSIC SABONA OF LONDON

Nowy

Bransoletka Sabona jest wykonana z oczyszczonej miedzi i służy do noszenia na nadgarstku.

Posiada atrakcyjny wygląd i jest wygodna w noszeniu, dodatkowo bransoletki miedziane mogą wspomagać leczenie chorób stawów.

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 4 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,80 zł.


47,80 zł

-12,00 zł

59,80 zł

  • S - ok. 14cm obwodu
  • M - ok. 15cm obwodu
  • L - 16,5 cm obwodu
  • XL - ok. 18cm obwodu

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Do czego służy?

Miliony osób noszących bransolety miedziane Sabona potwierdzają, że przynoszą one ulgę w bólu, w przypadku unieruchomienia i dyskomfortu spowodowanego artretyzmem i innymi schorzeniami związanymi z wysiłkiem, uprawianiem sportu i wiekiem.

 

Krótka historia firmy Sabona

Utworzona ponad 50 lat temu, w 1960roku, jest producentem bardzo znanych Miedzianych Bransoletek Magnetycznych, sprzedanych już w ponad 10mln sztuk na całym świecie. Sprzedaż produktów Sabona rośnie, ponieważ użytkownicy rekomendują jej produkty swoim znajomym. Sabona wytwarza wysokiej jakości produkty zdrowotne z dodatkiem, tak zdrowej dla człowieka, najwyższej jakości Miedzi Sabona.

 

Jak działa Sabona

Sabona produkuje bransoletki od ponad 50 lat i do tej pory sprzedała na całym świecie 11 milionów sztuk. Bransoletki są noszone również przez wyczynowych sportowców, np. uprawiających golf, gdy gracze są narażeni na zmienne warunki atmosferyczne, co może powodować problemy ze stawami.

 

Miedź jest zasadniczym metalem (pierwiastkiem, który w organizmie występuje tak samo jak żelazo, czy magnez), którego organizmy potrzebują do funkcjonowania. Jak wszystkie inne pierwiastki metaliczne, nie jest ona produkowana przez organizm. Wielu użytkowników wyrobów Sabona wierzy, że noszenie bransolety rozwiązuje ten problem. Kiedyś miedź była wchłaniana do organizmu z pokarmami. Aczkolwiek z powodu stosowanych obecnie praktyk producenckich i sposobów upraw nie koniecznie tak jest. Miedź jest używana przez właściwie każdą cywilizację licząc od starożytnego Egiptu 4000 lat temu. Wciąż pojawiają się nowe dowody, że wyroby miedziane Sabona posiadają własności przeciwzapalne, co stanowi przedmiot zainteresowania oraz przynosi korzyści tym, którzy cierpią na z powodu różnorakich bólów. Zwracamy także uwagę, że bransolety Sabona nie stanowią substytutu jakiejkolwiek terapii zalecanej przez lekarza, ale mogą stanowić uzupełnienie takowej.

Ogólne zasady użytkowania:

   Dopasowanie

   Aby dopasować bransoletę należy ją założyć wokół nadgarstka w jego najwęższym miejscu. Nie należy jej rozciągać zbyt szeroko. Delikatnie ściągnąć ją do pierwotnego kształtu, aby sprawdzić czy pasuje i nie jest za ciasna. Sposób dopasowania powinien być podobny jak dla zegarka.

 

   Czyszczenie

   Zdjąć bransoletę raz na tydzień i wyczyścić dokładnie szmatką. Szmatka czyszcząca nie powoduje uszkodzeń powłoki twojej bransolety. Przepłukać ciepłą wodą i wysuszyć czystym ręcznikiem. Nie stosować jakichkolwiek środków czyszczących, ponieważ mogą one uszkodzić powłokę.

 

WAŻNE !

Bransolety Sabona powinny być noszone ciągle także podczas snu i kąpieli. Należy je ściągać jedynie do snu lub podczas wykonywania czynności, które mogą je uszkodzić.

Rozmiar bransoletek dobieramy o 1-2 cm mniejszy niż obwód nadgarstka, zależnie od stylu noszenia, luźny lub dopasowany.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Bransoletka Miedziana CLASSIC SABONA OF LONDON

Bransoletka Miedziana CLASSIC SABONA OF LONDON

Bransoletka Sabona jest wykonana z oczyszczonej miedzi i służy do noszenia na nadgarstku.

Posiada atrakcyjny wygląd i jest wygodna w noszeniu, dodatkowo bransoletki miedziane mogą wspomagać leczenie chorób stawów.

Napisz opinię